Sign In

Imperial Apartments – Małe Morze Sopot

Powstańców Warszawy ulica 77, 81-712 Sopot

“Odbiór kluczy odbywa się pod adresem biura: Grunwaldzka 54, Sopot.
Małe Morza I,II,III to apartamenty zlokalizowane kameralnie, w pięknej, odrestaurowanej sopockiej kamienicy na 2 piętrze, w odległości 1 km od ulicy Bohaterów Monte Cassino oraz 100 metrów od plaży, od której oddziela je tylko niewielki park. Apartamenty składają się z jasnego salonu z podwójnym łóżkiem i rozkładaną kanapą oraz z w pełni wyposażonych aneksów kuchennych i komfortowych łazienek z prysznicami. Możliwość wynajęcia kilku apartamentów Małe Morze dla większych grup lub rodzin.
W każdym apartamencie znajduje się stół jadalniany, szafa, telewizor, bezpłatne wifi oraz wysokiej jakości pościele i ręczniki. Goście podróżujący samochodem mogą skorzystać z dedykowanego miejsca parkingowego na ogrodzonej posesji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, park, ścieżki rowerowe i restauracje.
Małe Morze IV: Apartament znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy bez windy i składa się z jasnego salonu z podwójnym łóżkiem i rozkładaną kanapą oraz z w pełni wyposażonej kuchni i komfortowej łazienki z prysznicem. Atutem apartamentu jest balkon. Do dyspozycji naszych gości w apartamencie znajduje się stół jadalniany, szafa, telewizor, bezpłatne wifi oraz wysokiej jakości pościele i ręczniki. Goście podróżujący samochodem mogą skorzystać z dedykowanego miejsca parkingowego na ogrodzonej posesji.
Małe Morze V: Apartament składa się z jasnego pokoju z aneksem kuchennym i komfortowej łazienki z prysznicem. Apartament położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy bez windy. Do dyspozycji naszych gości w apartamencie znajduje się stół jadalniany, szafa, telewizor, bezpłatne wifi oraz wysokiej jakości pościele i ręczniki. Goście podróżujący samochodem mogą skorzystać z dedykowanego miejsca parkingowego na ogrodzonej posesji.
Wszyscy nasi goście otrzymują karty rabatowe, które mogą być wykorzystane podczas korzystania z usług oferowanych przez SPA Sheraton oraz innych punktów usługowych i gastronomicznych znajdujących się w Sopocie.”

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Stosunek ceny do jakości
Lokalizacja
Czystość


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373