Sign In

Browar Gdański Premium by Homey Apartments

Lelewela osiedle 36, 80-442 Gdańsk

“Bardzo przyjemne apartamenty zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Browar Gdański, dzielnica Wrzeszcz. Osiedle jest świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem – zaledwie 500 metrów od stacji SKM i stacji kolejowej.
W ofercie posiadamy apartamenty o rożnym metrażu, zatem dokonując rezerwacji prosimy o zwrócenie uwagi na wybierany wariant.
Apartamenty typu studio o powierzchni 18m2 przeznaczone dla maksymalnie 2 osób. Dobrze wyposażony aneks kuchenny, salon z TV, bez balkonu, 2 łóżka pojedyncze, które domyślnie są połączone w jedno duże.
Apartamenty typu studio superior o powierzchni 25m2 przeznaczone dla maksymalnie 2 osób. Aneks kuchenny, salon z TV , z balkonem, 2 łóżka pojedyncze, które domyślnie są połączone w jedno duże.
Apartamenty superior 33m2. Przeznaczone dla maksymalnie 4 osób. Pełnię komfortu odczuje jednak para lub 3-osobowa rodzina. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, oraz balkon.
Dzielnica Wrzeszcz. 500m od stacji kolejowej i SKM oraz 200m od Galerii Metropolia. W okolicy bogata oferta gastronomiczna. 5 km od morza.
Miejsce w hali garażowej- 20PLN/doba. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.
Akceptujemy pobyt zwierząt – cena 100PLN / pobyt.
Obsługujemy płatność bonem turystycznym.”

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Stosunek ceny do jakości
Lokalizacja
Czystość