Sign In

Apartamenty Metro Wileńska (Apartamenty Kłopotowskiego)

Kłopotowskiego ulica 33, 03-720 Warszawa

“W budynku przy ul. Kłopotowskiego 33, w sercu starej warszawskiej Pragi, znajdują się samodzielne studia mieszkalne o powierzchni od 30m2 do 60m2 (od 2 do 7 osób). Na miejscu działa Restauracja PragaTu. Wspaniała lokalizacja oraz szeroko rozbudowana infrastruktura komunikacyjna: metro Dworzec Wileński, dworce kolejowe (Dworzec Wileński, Dworzec Wschodni), autobusy, tramwaje pozwalają na szybki dojazd do każdego miejsca w Warszawie. Dzięki połączeniu kolejowemu SKM można w niecałe półgodziny dostać się na Lotnisko im. Fryderyka Chopina.
Atrakcje turystyczne i kulturalne w pobliżu naszego obiektu:
· Zamek Królewski i Stare Miasto
· Centrum Nauki Kopernik
· PGE Stadion Narodowy
· Warszawski Ogród Zoologiczny
Posiadamy studia jednopokojowe i dwupokojowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i aneks kuchenny.
Do dyspozycji naszych Gości jest recepcja czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Personel recepcji posługuje się językami polskim i angielskim oraz chętnie udziela Gościom informacji na temat licznych atrakcji.
W obiekcie znajduje się odpłatny parking podziemny.
Internet Wi-Fi w całym obiekcie GRATIS!
Nasze studia to idealna propozycja dla osób podróżujących służbowo, jak i rodzin szukających odpowiednich warunków w niewygórowanej cenie oraz indywidualnego podejścia niezależnie od długości pobytu.
Oferujemy zarówno zakwaterowanie na pojedyncze doby, jak i na długie pobyty.
NIE POBIERAMY KAUCJI. WSZYSTKIE OPŁATY W CENIE.
Apartamenty Metro Wileńska ( Apartamenty Kłopotowskiego)”

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Stosunek ceny do jakości
Lokalizacja
Czystość


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373