Sign In

Apartimento Hydral Lusso Wrocław

Bierutowska ulica 57B, 51-317 Wrocław

“Zameldowanie: od 16:00 Wymeldowanie: do 12:00

Apartament w stylu loft z klimatem i historią fabryki lotniczej. W trosce o najmłodszych gości zapewniamy krzesełko do karmienia oraz turystyczne łóżeczko Kindereo Close to Mommy dla dzieci do 25kg (3 lata).
Apartimento Hydral Lusso to luksusowy klimatyzowany apartament. Możesz przyjechać o dowolnej porze, nawet w środku nocy, ponieważ wchodzisz całkowicie samodzielnie za pomocą otrzymanego kodu. Nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona ze zmywarką, płytą grzewczą i nowoczesnym ekspresem do kawy.
W strefie jadalnej wyspa-bar z trzema wygodnymi stołkami barowymi to świetne miejsce na kolacyjkę w miłym towarzystwie.
Salon z wygodną sofą i 43″” Smart TV z Netflix, szybkim światłowodowym Internetem zapewnia doskonałą rozrywkę i odpoczynek.
Wielkie loftowe okno zapewnia świetne doświetlenie apartamentu i zapewnia loftowy klimat

Drzwi otwiera się za pomocą kodu. Po opłaceniu rezerwacji 1-2 dni przed przyjazdem zostanie wysłany kod do apartamentu oraz wszystkie niezbędne informacje. Po wejściu do apartamentu znajdziesz kartę chip do szybkiego otwierania apartamentu.

Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację do 7 dni przed przyjazdem (oferta zwrotna). Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 7 dni przed przyjazdem. Jeśli gość nie pojawi się w obiekcie, zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.”

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Stosunek ceny do jakości
Lokalizacja
Czystość


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hdygfasknb/domains/haloholiday.cfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373